Ara

Hizmetlerimiz

10 YILLIK DENEYİMİM
E-Ticaret

İşletmeniz büyüdükçe web sitenizi kolayca genişletmenize ve büyütmenize olanak tanıyan esnek, modüler bir platform kullanarak çevrimiçi mağazanızı oluşturuyoruz.

Yazılım Geliştirme

Aklınıza gelebilecek en karmaşık fonksiyonlar için özel yazılımlar. Artık baş ağrısı yok! İşinize odaklanın ve hızla büyümesine izin verin!

Web Tasarım

En güçlü rakiplerinizi geride bırakacak güçlü web tasarımı. Size bu konuda yardımcı olalım.

QR Menü

QR (Quick Response) menü, restoranlar ve diğer hizmet sektörlerinde kullanılan bir teknolojidir. QR menü, müşterilerin cep telefonlarını kullanarak restoran menüsünü okumalarına olanak tanır. Bu sayede müşteriler, menüyü kolayca tarayabilir, ürünleri inceleme ve sipariş verebilir.

Dijital Reklamcılık

Dijital reklamcılık, internet üzerinden yapılan reklamları kapsamaktadır. Bu reklamlar, sosyal medya platformları, arama motorları, e-posta ve diğer dijital kanallar aracılığıyla yapılabilir. Örneğin, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden yapılan reklamlar, hedef kitlelere ulaşma konusunda oldukça etkilidir.

Logo ve Kartvizit Tasarım

Logo ve kartvizit tasarımı, bir marka veya şirketin görsel kimliğini oluşturmak için kullanılan önemli araçlardır. Logo, bir marka veya şirketi tanımlamak ve tanıtmak için kullanılan bir simgedir. Bir logo, bir markanın amacını, değerlerini ve hizmetlerini ifade etmelidir..